FACEBOOK
Opony Express

USŁUGI

Opony Express to nie tylko serwis ogumienia. Jesteśmy bardzo wszechstronną firmą, zajmujemy się również mechaniką pojazdową w pełnym zakresie. Dzięki profesjonalnej i bezpłatnej diagnozie problemu dokonywanej przez wykwalifikowanych mechaników, szybko poznają Państwo przyczyny awarii, koszty naprawy i termin realizacji. Niżej przybliżymy Państwu naszą ofertę usług.

 • Serwis opon

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług z zakresu ogumienia pojazdów. Dokonujemy wymiany ogumienia, naprawiamy uszkodzone opony, wyważamy koła (również od motocyki). Obsługujemy samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, motocykle, maszyny rolnicze, wózki widłowe i pozostałe. Zapewniamy serwis opon typu Run-Flat, wyważamy również koła "nieprzelotowe". Dzięki naszej powierzchni magazynowej, mogą Państwo skorzystać z usługi sezonowego przechowania opon.

 • Mechanika pojazdowa

W serwisie Opony Express zapewniamy naszym Klientom kompletny zakres mechaniki pojazdowej, bez względu na markę czy rok produkcji samochodu. Remontujemy silniki, dokonujemy wymian mechanizmów rozrządu, eliminujemy problemy związane z układem zapłonowym, żarowym,  wydechowym, chłodzenia, dolotowym czy smarującym. Dzięki nowoczesnemu sprzętowi diagnostycznemu, jesteśmy w stanie poradzić sobie również z usterkami osprzętu elektrycznego. Naprawiamy manualne skrzynie biegów. Ponadto dokonujemy kompletnych remontów zawieszeń. Słowem, podejmujemy się wszelkich napraw, jakie mogą być niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Państwa samochodu.

 • Serwis oleju silnikowego i filtrów

Dokonujemy wymiany oleju silnikowego i przekładniowego w pojazdach. Zapewniamy również wymianę elementów eksploatacyjnych, takich jak filtr oleju, paliwa, powietrza czy kabiny. Oferujemy oleje renomowanych producentów, takich jak Castrol i Total.

 • Obsługa i naprawa klimatyzacji

Oferujemy Państwu pełną obsługę układu klimatyzacji - uzupełnienie czynnika chłodzącego i oleju w sprężarce, a także wymianę filtra kabiny i odgrzybienie układu ozonem . Dzięki nowoczesnemu sprzętowi i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie również naprawiać uszkodzone układy A/C. Zapewniamy usuwanie nieszczelności, naprawy bądź wymiany kompresorów i sprzęgieł oraz pozostałych elementów.

 • Serwis hamulców

Zapewniamy pełny serwis hamulców i układów hamulcowych w pojazdach każdego typu. Oferujemy wymianę klocków, szczęk, tarcz, bębnów czy zacisków, jak również wymianę przewodów, cylinderków, tłoczków czy linek hamulcowych. Dokonujemy wymian płynu hamulcowego dzięki nowoczesnemu urządzeniu renomowanej firmy ATE. Jeżeli występuje taka możliwość, zapewniamy toczenie tarcz hamulcowych o grubości zapewniającej dalsze użytkowanie. Dzięki temu nasi Klienci oszczędzają pieniądze, które w innym serwisie musieliby wydać na nowe tarcze!

 • Ustawianie geometrii kół i zawieszeń

Za pomocą nowczesnego sprzętu jesteśmy w stanie ustawić geometrię kół i zawieszeń w samochodach osobowych i dostawczych. Dokonujemy ustawień zbieżności w pojazdach z regulowaną przednią osią oraz w takich, gdzie regulowane sią obie osie. Jest to czynność, którą należy wykonać każdorazowo po remontach zawieszeń lub w przypadku skrzywienia kierownicy, przez co może wystąpić nierówne zużycie opon.

 • Prostowanie i profesjonalna renowacja felg

W serwisie Opony Express zajmujemy się również prostowaniem felg stalowych i aluminiowych oraz ich kompletną renowacją. Dzieli się ona na poszczególne czynności - piaskowanie, nałożenie podkładu i polakierowanie na srebrno, czarno lub według preferencji Klienta.

 • Diagnostyka

Dokonujemy pełnych diagnoz komputerowych pojazdów, jak również żywotności akumulatorów, stanu zużycia płynu hamulcowego czy cieczy chłodzącej.

 • Podstawowe naprawy blacharskie i lakiernicze

W serwisie Opony Express zatrudniamy również blacharzy, piaskarzy i lakierników. Dokonujemy podstawowych napraw blacharskich i lakierniczych we wszystkich pojazdach.

 • Naprawa punktowa szyb

Oferujemy Państwu również usługę specjalistyczną, jaką bez wątpienia jest naprawa płata szyby czołowej. Dzięki temu ślad po uszkodzeniu zostaje prawie w 100% usunięty, lecz co najważniejsze usługa chroni szybę przed pęknięciem!

W naszym serwisie mają Państwo gwarancję profesjonalnego podejścia do wszystkich problemów związanych z samochodem. W przeciwieństwie do autoryzowanych serwisów, my podejmujemy się napraw wszystkich pojazdów, a co najważniejsze – w zdecydowanie niższych cenach. „Nieprzewidziane koszty napraw” nie wchodzą u nas w grę – każdy Klient jest traktowany indywidualnie i informowany na bieżąco o wszystkich czynnościach oraz częściach, które są niezbędne do sfinalizowania naprawy.

 • Rezerwacja

  Wypełniając formularz rezerwacji możesz umówić się z nami nie wychodząc z domu! W odpowiedzi otrzymasz przybliżony kosztorys i termin wizyty.

  > REZERWACJA ONLINE
 • Karta stałego klienta

  Nie masz jeszcze naszej Karty Stałego Klienta? Wypełnij poniższy formularz, a otrzymasz kartę gwarantującą 5% rabatu na wybrane usługi!

  > CZYTAJ DALEJ
 • Kofigurator felg

  Zapraszamy do skorzystania z konfiguratorów felg aluminiowych do samochodów osobowych renomowanych marek Alcar i Ronal.

  > CZYTAJ DALEJ